FAQ

Ako využiť bezplatnú inzerciu?

Využiť bezplatnú inzerciu má možnosť úplne každý. Ak chcete pridať inzerát na predaj, kúpu, alebo ponuku služieb, stačí sa len zaregistrovať a prihlásiť. Inzerát následne pridáte kliknutím v strede hore na „Pridať inzerát“. Pridanie nového inzerátu potvrdíte kliknutím na tlačidlo "Odoslať".

Musím byť zaregistrovaný ak chcem pridať inzerát?

Kvôli serióznosti a zároveň aj kontrole ponúkaných inzerátov sa vyžaduje, aby bol každý užívateľ, ktorý pridáva inzerát, registrovaný. Údaje z registrácie sú zároveň automaticky doplnené aj do inzerátu. Pre registráciu kliknite vpravo hore na „Registrácia“ a vyplňte vaše registračné a prihlasovacie údaje.

Viem svoje inzeráty upravovať neskôr?

Samozrejme vaše inzeráty môžete podľa potreby kedykoľvek upravovať. Stačí si otvoriť zoznam vašich inzerátov kliknutím na „Moje inzeráty" a upraviť vybraný inzerát. Na tomto mieste viete vaše inzeráty aj mazať, či deaktitovať pokial už inzerát nie je aktuálny. Pri úprave nezabudnite potvrdiť zmeny kliknutím na "Odoslať".

Kde nájdem reakcie na moje inzeráty?

Reakcie na vaše inzeráty vám budú chodiť priamo na emailovú adresu, ktorú ste zadali pri registrácii, resp. vás záujemcovia budú kontaktovať priamo na telefónne číslo, ktoré ste uviedli. Pri každom inzeráte vidia návštevníci vaše kontaktné údaje (meno, emailovú adresu, telefónne číslo a lokallitu - mesto)

Viem si zmeniť registračné a prihlasovacie údaje?

Registračné údaje môžete zmeniť po prihlásení sa, kliknutím na "Moje údaje" (nachádza sa vpravo hore) a vykonáte zmeny podľa potreby. Nezabudnite tieto zmeny potvrdiť kliknutím na "Uložiť". V tomto formulári viete zmeniť aj svoje heslo. Zmena prihlasovacie loginu (emailová adresa) nie je možná.

 

Čo mám robiť, ak som zabudol heslo?

Svoje heslo môžete získať späť tak, že kliknete vpravo hore na „Zabudnuté heslo“ a zadáte email (login), s ktorým ste sa na portál Inzeruj.sk zaregistrovali. Vaše nové heslo vám bude doručené na email. Následne sa môžete prihlásiť s novým heslom. Heslo odporúčame po prihlásení zmeniť v sekcii "Moje údaje".

 

 

Nenašli ste odpoveď na vašu otázku? Neváhajte nám napísať prostredníctvom kontaktného formulára a my radi všetky vaše otázky zodpovieme.