Články

31.03.2021

Vaše telo počas materstva prechádza mnohými zmenami. Jednou zo zmien, ktoré ženy počas tehotenstva zažívajú pomerne často, je problém s odbúravaním cukrov.

29.03.2021

Psoriáza je ochorenie kože, ktoré postihuje mnoho ľudí. Koža svrbí, je vysušená, niekedy sa dokonca môžu objaviť aj bolestivé červené škvrny. Mnoho postihnutých psoriázou tvrdí, že, keď vylúčia niektoré potraviny z jedálnička, zmierňujú sa ich príznaky.

28.03.2021

Jedinečné puto medzi matkou a vami je nekonečné. Matkina láska je večná a bezpodmienečná. Chcete jej ukázať ako veľmi vám na nej záleží?

28.03.2021

Ochorenie a úrazy sa stávajú dospelým, ale bohužiaľ aj deťom. Táto oblasť by sa určite nemala podceňovať, pretože tieto situácie niekedy môžu ovplyvniť finančný stav celej rodiny. A to najmä vtedy, keď nie sú deti poistené.

23.03.2021

Na čo je dôležité dbať pri hľadaní brigády? Každý sa chce zamestnávateľovi zapáčiť, čo najviac - ale čoraz viac ľudí zabúda na to, že je potrebné sa aj dobre odprezentovať na sociálnych sieťach.

09.03.2021

Práca z domu vie byť vyčerpávajúca a vie o tom každý, kto takto musí v poslednom roku pracovať. Na začiatku síce splnený sen, dnes je to každodenná stereotypná realita. Mnohých ani nenapadlo, ako moc vie pracovné prostredie ovplyvniť náš výkon.