Články

03.10.2022

Školský rok začal a uvedomil si si, že peniaze od rodičov ti nebudú na celý mesiac stačiť? No, miesto toho, aby si ich prosil o zvýšenie, môžeš si začať hľadať brigádu. Brigády sú populárne nielen počas Vianoc a leta, ale aj počas školského roku. Mnoho študentov sa vydá touto cestou a nielen kvôli výplate, ale aj kvôli pracovným skúsenostiam, novým zručnostiam a vedomostiam. 

 

19.09.2022

Ešte stále nevieš, aká kariéra by ti sadla? Hľadanie práce je veľmi vyčerpávajúce a zdĺhavé, ešte k tomu, ak sa človek snaží nájsť prácu, ktorá by mu vyhovovala a ešte ho aj bavila. Mnoho mladých ľudí, najmä po škole, stále nevie, kde by sa vedelo uchytiť a do akej práce by sa skutočne hodili. Možno ti pomôžu tieto otázky. 

 

06.09.2022

Ráno nie mnoho ľudí považuje za príjemnú časť dňa. Niet sa čomu diviť. Rána bývajú zväčša veľmi hektické, stresujúce, akurátne prebudení po krátkom spánku vedia tieto negatívne pocity ešte prehĺbiť. Zoznámte sa s tým, ako si vytvoriť zdravú rannú rutinu, ktorá vám pomôže rána zvládať lepšie. 

26.08.2022

Každý zamestnávateľ vyžaduje odborné vedomosti, isté pracovné skúsenoti a hlavne set zručností, ktoré zaistia správne vykonanie práce. Existujú však zručnosti, ktoré sú univerzálne, veľmi flexibilné a šiknú sa ti do každej práce. Prečítaj si o nich viac.

10.08.2022

Mať zamestnanie v ktorom ste spokojní je veľký úspech. Nezabúdajte však na to, že so spokojným zamestnaním prichádza aj samotný kariérny úspech. Ako ho dosiahnuť? Práca je povinnosť, ale prečo by to nemohla byť príjemná povinnosť? 

 

07.07.2022

Žijeme v hektickej dobe, v zamestnaní je vždy práce nad hlavu a nie vždy dokážeme zosynchronizovať svoj jedálniček s každennými povinnosťami. Raňajky sú síce považované za najdôležitejšie jedlo dňa, avšak ani obed nemôžeme zamlčať. Hlavne počas pracovnej doby je veľmi podstatný.