Články

18.02.2015

Veľmi vyhľadávanou, najmä zo strany záujemcov je inzercia, v ktorej inzerent daruje veci, o ktoré už nemá záujem, ale v prípade darovania zvierat aj nemožnosť sa o ne ďalej starať z dôvodu sťahovania, choroby, alergie a pod. Takáto inzercia formou darovania má svoje opodstatnenie – veľa vecí, ktoré vám už mesiace, či roky ležia doma, sa môžu niekomu zísť, hoci pre vás už nemajú využitie. Zrazu príde moment, kedy sa idete sťahovať, či potrebujete v byte / dome viac priestoru a nastáva problém. Môže ísť o prebytočný nábytok, elektroniku, knihy a pod. 

18.02.2015

V mnohých domácnostiach sa nachádzajú predmety, ktoré dennodenne obchádzame a nemáme z nich žiaden úžitok. Pre niekoho takáto nepotrebná a nevyužiteľná vec, môže mať v skutočnosti celkom zaujímavú hodnotu. Nebol by to prvý prípad, keby doma máte roky „malý poklad“ a ani o tom neviete.

18.02.2015

Inzercia je jednoduchý spôsob ako posunúť ďalej veci, ktoré pre vás už nemajú úžitok, no niekomu inému sa môžu zísť. Inzerovať môžete naozaj čokoľvek. Už dlhodobo najobľúbenejšou je inzercia kníh. Knihu, ktoré ste si prečítali, môžete posunúť za niekomu ďalšiemu, ktorý má o ňu záujem a zároveň nechce platiť plnú sumu ako by zaplatil inak v kníhkupectve.