Články

20.11.2020

Čo nezabudnúť a ako sa pripraviť? 

Pracovné pohovory sú pre väčšinu ľudí veľmi stresujúce situácie. Hlavne ak sa jedná o ich prvý pracovný pohovor. Nie je však treba prehnane reagovať a začať sa obávať najväčšieho. Stres sa dá využiť pozitívnou cestou, napríklad viac sa sústrediť na prípravu.

 

04.11.2020

Odprezentuj svoj vkus štýlovo! Zadarmo a jednoducho. Poradíme ti, ako sa rýchlo dostať na pohovor !

11.08.2020

Cenový precedens je železným zákonom obchodného zhodnocovania výtvarných diel. Pri určovaní finančnej hodnoty obrazu a sochy sa totiž nemožno oprieť o nejaké všeobecne platné cenníky: umenie je veľmi ťažko prepočítateľné na peniaze.

 

18.02.2015

Veľmi vyhľadávanou, najmä zo strany záujemcov je inzercia, v ktorej inzerent daruje veci, o ktoré už nemá záujem, ale v prípade darovania zvierat aj nemožnosť sa o ne ďalej starať z dôvodu sťahovania, choroby, alergie a pod. Takáto inzercia formou darovania má svoje opodstatnenie – veľa vecí, ktoré vám už mesiace, či roky ležia doma, sa môžu niekomu zísť, hoci pre vás už nemajú využitie. Zrazu príde moment, kedy sa idete sťahovať, či potrebujete v byte / dome viac priestoru a nastáva problém. Môže ísť o prebytočný nábytok, elektroniku, knihy a pod. 

18.02.2015

V mnohých domácnostiach sa nachádzajú predmety, ktoré dennodenne obchádzame a nemáme z nich žiaden úžitok. Pre niekoho takáto nepotrebná a nevyužiteľná vec, môže mať v skutočnosti celkom zaujímavú hodnotu. Nebol by to prvý prípad, keby doma máte roky „malý poklad“ a ani o tom neviete.

18.02.2015

Inzercia je jednoduchý spôsob ako posunúť ďalej veci, ktoré pre vás už nemajú úžitok, no niekomu inému sa môžu zísť. Inzerovať môžete naozaj čokoľvek. Už dlhodobo najobľúbenejšou je inzercia kníh. Knihu, ktoré ste si prečítali, môžete posunúť za niekomu ďalšiemu, ktorý má o ňu záujem a zároveň nechce platiť plnú sumu ako by zaplatil inak v kníhkupectve.